Marie Wessling is Liberal Arts & Sciences en Filosofie studente aan de Rijksuniversiteit Groningen. Maatschappelijke problemen en kansenongelijkheid zijn onderwerpen waar Marie zich in de toekomst graag voor wil inzetten. Als bestuurslid bij Enactus Groningen zal zij komend jaar haar steentje bijdragen aan het oplossen van sociale, economische en ecologische problemen door middel van ondernemerschap.
In haar ‘levenssymfonie' is haar intentie de verbinding te leggen tussen versnelling en vertraging op zowel individueel als samenlevingsniveau.
Partners
*Gefinancierd door de Europese Unie. De hier geuite opvattingen en meningen komen echter uitsluitend voor rekening van de auteur(s) en geven niet noodzakelijkerwijs die van de Europese Unie of het Nationaal Agentschap weer. Noch de Europese Unie, noch het Nationaal Agentschap kan ervoor aansprakelijk worden gesteld.
Cultiveer